Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 3 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | high quality pu leather |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 12.6cminch |
| Item Height | 9.5cminch |
| Decoration | Cartoon Printing |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Hebei |
| For people | female |
| Applicable scene | Daily matching |
| Bag style | fresh and sweet |
| popular elements | printing |
| Feature 1 | Wear-resistant |
| Feature 2 | Banknote holder, photo slot, change slot, card slot, zipper pouch |
Instock
There are no reviews yet.