Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Card Holder, Coin Pocket, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | A8675 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 9.1cm |
| Item Length | 10.6cm |
| Item Height | 0.8cm |
| Decoration | CHAINS |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Split Leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
| Material | PU |
| Size | approx 10.6*9.1*0.8cm |
| Package include | 1pcs*Card Holder |
Instock
There are no reviews yet.