Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.106 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | R978 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 4cm |
| Item Weight | 0.1KG |
| Item Length | 13cm |
| Item Height | 9cm |
| Decoration | CHAINS |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | MIYIN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.