Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 2 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | RB2443 |
| Material Composition | Genuine Leather |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 0.07kg |
| Item Length | 12.5cminch |
| Item Height | 9.5cminch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Royal Bagger |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.