Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Casual |
| Exterior | Solid Bag |
| Model Number | 2587-11 |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Rain Cover | No |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Lining Material | Nylon |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | Fouvor |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Size | 25cm*10cm*34cm |
Instock
There are no reviews yet.