Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Preppy Style |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | school backpack |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | None |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Backpacks |
| backpack | mochila mujer |
| mochila | sac a dos femme |
| mochila feminina | mochila escolar |
| backpack women | school bags for teenage girls |
| mochilas | back pack |
| mochilas mujer | small backpack |
| bagpack | rugzak |
| women backpack | bags for women |
| mini backpack | travel backpack |
| Size | Height 25cm x Length 25cm x Width 12cm |
Instock
There are no reviews yet.