Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 3 × 45 cm |
| Technics | jacquard |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Compartment, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Solid Bag |
| Model Number | T6303240BT |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | Appliques, Letter |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | HMXTXCF |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Backpacks |
| Color | Blackwhiteblue |
| Size | length 32cm, Width 14cm, Height 45cm |
| Feature | female backpack |
| Feature 1 | school backpack teenager |
| Feature 2 | school bags for teenage girls |
| Feature 3 | fashion backpack |
| Feature 4 | student backpack |
| Feature 5 | Nylon backpack |
| Feature 6 | Harajuku school bag |
| Feature 7 | Harajuku school bag |
| Feature 8 | kawaii school bag |
| Feature 9 | student school bag |
| Feature 10 | fashion school bag |
| Feature 11 | Cute school bag |
| Feature 12 | Drop Shipping |
Instock
There are no reviews yet.