Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 30 × 11 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Business |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | 62-126521 |
| Rain Cover | Yes |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | BOPAI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Color | Black/Pink |
| Weight | 0.73kg |
| Size | 28 x 10.5 x 37cm |
Instock
There are no reviews yet.