Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Casual |
| Exterior | None |
| Model Number | JX1122 |
| Carrying System | Physiological Curve Back |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | Ribbons |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | famicare |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Colors: | black, coffee, brown, red, purple |
| S size measurement: | 27*14*28cm |
| L size measurement: | 29*15*35cm |
Instock
There are no reviews yet.