Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 3 × 37 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | jacquard |
| Interior | Cell Phone Pocket, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Solid Bag |
| Model Number | S288068X |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Patchwork |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | Appliques |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | rentenger |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Backpacks |
| Color | black/green/blue/red |
| Size | Length 30cm, Width 12cm, Height 37cm |
| Feature 1 | female backpack |
| Feature 2 | school backpack |
| Feature 4 | kawaii backpack |
| Feature 5 | School bags for women |
| Feature 6 | school bags for girls |
| Feature 8 | Fashion backpack |
| Feature 10 | School backpack for girl |
| Feature 12 | kawaii school bag |
| Feature 15 | College backpack |
| Feature 16 | College school bag |
| Feature 18 | Student school bag |
| Feature 14 | Girl backpack |
| Feature 19 | Girl school bag |
| Feature 22 | Cute backpack |
| Feature 23 | Cute school bag |
| Feature 24 | Cool backpack |
| Feature 25 | Cool school bag |
| Feature 26 | Women backpack |
| Feature 27 | Women school bag |
| Feature 30 | Laptop backpack |
| Feature 31 | Laptop school bag |
| Feature 34 | Travel backpack |
| Feature 35 | Travel school bag |
Instock
There are no reviews yet.