Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 2 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | NONE |
| Interior | Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Moto & Biker |
| Exterior | Solid Bag |
| Model Number | CC1206 |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | string |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | Criss-Cross, CHAINS, rivet |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Backpacks |
| color | black white brown rose red |
| size | 25.5*12*32.5cm |
| weight | 0.57kg |
| keyword | Women Fashion Backpack Multi Pockte Leather Student Laptop Shoulder Bag Punk Rivet Black Handbag For Rock Girls Travel Rucksack |
| feature | backpack handbag shoulder |
Instock
There are no reviews yet.