Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 10 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Casual |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | 712 |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | string |
| Backpacks Type | Internal Frame |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | tassel |
| Main Material | CANVAS |
| Brand Name | weixier |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Backpacks |
| size | 31x18x49cm |
Instock
There are no reviews yet.