Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 3 × 45 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | jacquard |
| Interior | Cell Phone Pocket, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Flap Pocket |
| Model Number | X353805D83M |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Patchwork |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | Appliques, embroidery, Letter, LOCK |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | SNYHTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Backpacks |
| Color | black/blue/red/green |
| Size | length 30cm, Width 18cm, Height 45cm |
| Related | Women backpack |
| Related 1 | Women school bag |
| Related 2 | backpack women school |
| Related 3 | school bags student |
| Related 4 | school bags for teenage girls |
| Related 5 | school bags for girls |
| Related 6 | Cute backpack |
| Related 7 | Cute school bag |
| Related 8 | Teenagers backpack |
| Related 9 | Teenagers school bag |
| Related 12 | Book backpack |
| Related 13 | Book school bag |
| Related 14 | Kawaii backpack |
| Related 15 | Kawaii school bag |
| Related 16 | Trendy backpack |
| Related 17 | Trendy school bag |
| Related 20 | Travel backpack |
| Related 21 | Travel school bag |
| Related 22 | cool backpack |
| Related 23 | cool school bag |
| Related 28 | nylon backpack |
| Related 29 | nylon school bag |
| Related 30 | High Capacity backpack |
Instock
There are no reviews yet.