Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | jacquard |
| Interior | Interior Compartment, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | None |
| Model Number | sc1795 |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | Nylon |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | rivet, Button |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Zooler |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Size | 24cm x11cm x31cm |
| Shoulder Strap Length | Ahout 97 cm |
| Color | BLACK backpack |
Instock
There are no reviews yet.