Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 30 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Zipper Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Casual |
| Exterior | Solid Bag |
| Model Number | Backpack |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Floral |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | embroidery |
| Main Material | Corduroy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Backpacks |
| Material | corduroy |
| Custom | embroidery |
| Size | About 41*31*14cm |
Instock
There are no reviews yet.