Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | wood, wooden |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+ |
| Size | 9*5.5*8.3cm |
| Packing | Color Box |
Instock
There are no reviews yet.