Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 443 |
| Material Composition | pu |
| Item Weight | 80g |
| Decoration | Cartoon Printing |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Hip-Hop |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | YUNFAN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.