Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 2 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 2047 |
| Material Composition | genuine leather |
| Item Width | 0.59inch |
| Item Weight | 0.14kg |
| Item Length | 3.94inch |
| Item Height | 7.87inch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.