Instock
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 28 × 10 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Size | 14 inches |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Flap Pocket |
| Item Height | 28cm |
| Material Composition | first-layer cowhide genuine leather |
| Item Width | 7cm |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 37.5cm |
| Model Number | BY315 |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | POLYESTER |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | WESTAL |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
| material | genuine leather |
| feature1 | men's briefcase |
| feature2 | bag men's genuine leather |
| feature3 | leather laptop bag |
| feature4 | leather bag men |
| feature5 | office bag for men |
| feature6 | bag for document |
| feature7 | men's bag |
| feature8 | messenger bag men leather |
Instock
There are no reviews yet.