Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | HX-253 |
| Material Composition | Cowhide |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 60g |
| Item Length | 11.4cm |
| Item Height | 1.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.