Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 4 × 15 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Interior Compartment, Photo Holder, Note Compartment, Zipper Poucht, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | QB 025 |
| Material Composition | genuine cow leather |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 100g |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 9cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | BULLCAPTAIN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.