Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 074 |
| Material Composition | canvas |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 110g |
| Item Length | 12.5cm |
| Item Height | 2cm |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Letter |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.