Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Interior Compartment, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket, Note Compartment, Cell Phone Pocket, Zipper Poucht, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | W8226-1 |
| Material Composition | Cowhide |
| Item Width | 2.7cm |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Length | 10.5cm |
| Item Height | 19.8cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | BISON DENIM |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
| Color | Black, coffee |
| Usage | Long Clutch Wallet/ Organizer/ Coin Purse Wallet |
| Function | RFID Blocking |
Instock
There are no reviews yet.