Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 4 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Zipper Poucht, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | M1331 |
| Material Composition | Cow Leather |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 130g |
| Item Length | 9cm |
| Item Height | 12cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Contact’S |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
| Color | Coffee |
| Feather | Aluminum Card Box |
Instock
There are no reviews yet.