Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 31 × 10 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Size | 15 inches |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Solid Bag |
| Item Height | 10.6inch |
| Material Composition | genuine leather |
| Item Width | 4.3 |
| Item Weight | 1.1kg |
| Item Length | 15.35inch |
| Model Number | 6391 |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Lining Material | POLYESTER |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
Instock
There are no reviews yet.