Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 3 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | 2027 |
| Material Composition | genuine leather |
| Item Width | 2 cm |
| Item Weight | 0.13 kg |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Luufan |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.