Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 4 cm |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | 100% Cowhide Wallet |
| Item Width | 9.5 cm |
| Item Weight | 0.15kg |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 2.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine Leather |
| Brand Name | Newsbirds |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Item | 100% Genuine Leather Short men wallet |
| Color | Brown |
| Feature 1 | With Inner Zipper Leather Wallet |
| Feature 2 | Business Casual Fashion Common Use Short Wallet |
| Feature 3 | Top Grade Quality 100% Cowskin Samll Wallet |
Instock
There are no reviews yet.