Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.056 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 25 × 12 cm |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Lining Material | Acrylic |
| Model Number | Men's short wallet |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 7cm |
| Item Weight | 50g |
| Item Length | 11.5cm |
| Item Height | 1cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | fimuse |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| shipment | dropshipping, free shipping, retailer |
| color | black/brown |
| Type | Business Wallet |
| what is inclded | 1 x men's wallet |
| type 1 | Coin Bag |
| type 2 | Men's Luxury Business Wallet |
| type 3 | Card Holder |
| type 4 | leather Short Purse |
| type 5 | Luxury Vintage Card Holder |
| type 6 | Wallet purse |
Instock
There are no reviews yet.