Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 22 × 18 cm |
| Technics | Smooth |
| Interior | Interior Compartment, Computer Interlayer, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Casual, Fashion Backpack, Leisure backpack, Business Backpack |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | BG1901 |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| men backpack | Men Travel Bag Backpack |
| Type | Laptop Backpack, School Backpack |
| Application | Mens Backpacks for travel business school |
| Patent | Antitheft Backpack, backpacks schoolbag |
| Weight | 1.3kg |
| Backpack size | 50*37*19cm |
| Colors | Black |
| Laptop compartment dimensions | L26*H38*TH2cm |
Instock
There are no reviews yet.