Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 9 × 3 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | CH0727-1 |
| Material Composition | cow leather |
| Item Width | 3 cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 9cm |
| Item Height | 7cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | MaDonNo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| key word 1 | rfid wallet |
| key word 2 | genuine leather wallet |
| key word 3 | money bags |
| key word 4 | mini wallet |
| key word 5 | slim wallet |
| key word 6 | men wallet |
| key word 7 | leather wallet |
| key word 8 | black wallet |
Instock
There are no reviews yet.