Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Card Holder, Coin Pocket, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | wallet |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 9.5cm |
| Item Weight | 40g |
| Item Length | 18.8cm |
| Item Height | 0.9cm |
| Decoration | CHAINS |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Split Leather |
| Brand Name | ISKYBOB |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Item Type | Wallet |
| Type 1 | wallet |
| Type 2 | coin purse |
| Type 3 | card holder |
Instock
There are no reviews yet.