Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Material Composition | Dannin |
| Item Width | 2.3cm |
| Item Weight | 50g |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | None |
| Wallets | Mini Wallets |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Denim |
| Brand Name | WILLIAMPOLO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.