Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | Men Wallet Male Purse For Business Card Holder Small Slim Caibu Gift |
| Material Composition | High Quality PU Leather Men Wallet Male Purse For Business Card Holder |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 100g |
| Item Length | 12.5cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | AyeBeau |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Hammock Gold | Hammock Gold |
| Parse men Pocket | Parse men Pocket |
| Wolet Perse for men | Wolet Perse for men |
| Men's fashion | Men's fashion |
| Bank card holder | Bank card holder |
| Short Mini wallet purse | Short Mini wallet purse |
| Credit card holder | Credit card holder |
| Minimalist wallet | Minimalist wallet |
| Black purse Murse | Black purse Murse |
| Credit card wallet | Credit card wallet |
Instock
There are no reviews yet.