Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 25 × 17 cm |
| Technics | Anti-theft |
| Interior | Interior Key Chain Holder |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Business |
| Exterior | None |
| Model Number | T-B3595 |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Patchwork |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | tigernu |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Color | Black gray & Gray |
| Technology | Waterproof |
| Feature | Large capacity |
| Fit 15.6inch | with shockproof compartment |
| Backpack size | 44*31*17cm / 17.3*12.2*6.7 inch |
| Weight | 0.9KG |
| Note | Tigernu promise a lifetime guaranteed after-sales service for non-artificial quality problems caused by zippers. |
Instock
There are no reviews yet.