Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.087 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 6.cm |
| Item Length | 9.7cm |
| Item Height | 2cm |
| Model Number | AM2403 |
| Material Composition | Synthetic Leather |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | PU |
| Brand Name | DIENQI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Money Clips |
Instock
There are no reviews yet.