Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Item Width | 8.5cm |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 1cm |
| Model Number | G071-1 |
| Material Composition | Genuine Leather |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | GUBINTU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Money Clips |
Instock
There are no reviews yet.