Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Solid Bag |
| Model Number | college backpack BB763 |
| Carrying System | Physiological Curve Back |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Alligator |
| Gender | MEN |
| Decoration | rivet |
| Main Material | PU |
| Brand Name | NIGEDU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Size | 38X32X15cm (Length x Height x Width) |
| bag 1 | luxury backpack |
| bag 2 | leather backpack men |
| bag 3 | travel backpack |
| bag 4 | backpack male bag |
Instock
There are no reviews yet.