Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 3 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | SR-P |
| Material Composition | Crazy Horse Leather |
| Item Width | 2.76 inch |
| Item Weight | 100g |
| Item Length | 3.94inch |
| Item Height | 1.18inch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | YE TREE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.