Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 4 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Photo Holder, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | N4470-1&N4391-5 |
| Material Composition | cow leahter |
| Item Width | 0.7cm |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Length | 9.1cm |
| Item Height | 19cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | BISON DENIM |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Color | Black, Coffee, Blue, Brown |
| N4470-1 size | 9.1*19*0.7 |
| N4391-5 size | 9.2*18.7*1.5 |
Instock
There are no reviews yet.