Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 22 × 3 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Zipper Poucht, Coin Pocket, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 507 |
| Material Composition | Polyester fiber |
| Item Width | 8CM |
| Item Weight | 70G |
| Item Length | 8cm |
| Item Height | 12cm |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.