Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 5 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Zipper Pocket, Zipper Poucht, Coin Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 1008 |
| Material Composition | cowhide |
| Item Weight | 0.25kg |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Normcore/Minimalist |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Newsbirds |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.