Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 40 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Casual, Vintage, Simple, Casual, Fashion, Business |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | SWK-001 |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | Below 20 Litre, Can hold 15-inch laptop, A4 Folder |
| Lining Material | Organic Cotton |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | pndme |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Size | 30*14*44 cm(L*W*H) |
| Weight | About 1.4 kg |
| Color | Black |
| Popular elements | Handmade, Designer |
| Bag size | Big |
| Material | Genuine leather, Natural first layer cowhide, Real fur |
| Quality | Luxury, High quality |
| Craft | Waterproof, Anti-theft |
| For people | Teens, Men, Women, Female, Girls, Ladies, Youth |
| Applicable scene | Gifts, Travel, Office, Party, Outdoor, Daily, Weekend |
Instock
There are no reviews yet.