Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Cell Phone Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | S6703 |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 3 |
| Item Weight | 0.26kg |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Knight Li |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.