Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 15 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Coin Pocket, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | POLO163 |
| Material Composition | Cow Leather |
| Item Width | 13CM |
| Item Weight | 0.4kg |
| Item Length | 22cm |
| Item Height | 4.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | WILLIAMPOLO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.