Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 9 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | Men's Wallet |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 88g |
| Item Length | 10.5cm |
| Item Height | 2.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Guangdong |
| size | 10.5x8x2.5cm |
| Best 1 | Credit Card Holder |
| Best 2 | Business Card Holder |
| Best 3 | Bank Credit Card Holder |
Instock
There are no reviews yet.