Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Item Width | 7.6cm |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 1.8cm |
| Model Number | KA0027-Coffee (Women/Female) |
| Material Composition | 100% Genuine Leather |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine Leather |
| Brand Name | KAVI'S |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Money Clips |
Instock
There are no reviews yet.