Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Genuine Leather Type | Crocodile |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | 10505055 |
| Material Composition | cow skin |
| Item Width | 9cm |
| Item Weight | 0.35kg |
| Item Length | 1.5cm |
| Item Height | 19cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | KEXIMA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.