Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 25 × 2 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Size | 13 inches |
| Exterior | Solid Bag |
| Item Height | 25cm |
| Material Composition | cowhide |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 0.35kg |
| Item Length | 37cm |
| Number of Handles/Straps | None |
| Lining Material | Genuine leather |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | AIGUONIU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Briefcases |
Instock
There are no reviews yet.