Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Compartment, Computer Interlayer, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | black leather backpack |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Decoration | None |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Strength knight |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Size | 35x17x46cm |
| backpack | laptop backpack |
| mochila | men's backpack |
| men Leather Backpack | men backpack |
| Leather Backpack | Mochila |
| school bag | shoulder bag |
| mochila feminina | boy Schoolbag |
| bagpack | school bags for teenage boy's |
Instock
There are no reviews yet.