Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 1cm |
| Item Length | 12.5cm |
| Item Height | 9cm |
| Model Number | 1016 |
| Material Composition | cow leather |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Contact’S |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Money Clips |
Instock
There are no reviews yet.